O nas

Tali.pl powstało z pasji.Pasji… do poszukania prostych rozwiązań, Pasji… w dążeniu do profesjonalizmu, Pasji… do ułatwiania sobie życia.Potrzebujesz inspiracji i motywacji do wykonywania codziennych czynności? Zastanawiasz jak możesz je przyspieszyć? Jak sprawić, aby były łatwe, lekkie i przyjemne? Poznaj tali.pl

Smiling young woman chef cook in apron standing at the kitchen, looking at camera

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy ludźmi z pasją, odkrywcami smaku, eksploratorami wielu dziedzin życia. Kochamy sport, zwierzęta i kulinarne eksperymenty.


Uprawiamy sporty – startujemy w maratonach i triathlonach. Wiemy, jak ważna jest precyzja w przygotowaniu każdego detalu, aby osiągnąć najlepszy efekt!


Naszą misją jest budowanie dla Ciebie rozwiązań, dzięki którym Twoje życie stanie się prostsze i bardziej przyjemne. Patentów, na to jak możesz zyskać trochę czasu podczas codziennych czynności. W kuchni.  W pielęgnacji Twojego zwierzęcego pupila.

DLACZEGO MY ?

Chcemy dać Ci produkty, których jakość i niezawodność gwarantuje 45 lat doświadczenia ich producenta, firmy PREMAX. To prawdziwa włoska robota połączona z pięknym design’em i ……

 

Chcemy Was inspirować do przekraczania własnych barier  przed tym co jeszcze nieznane, tajemnicze i do odkrycia.

Dlatego mamy ofertę nie tylko dla początkujących kucharzy czy grzybiarzy, ale też dla osób z niepełnosprawnością dłoni! Musicie tego spróbować!

 

Jesteśmy fanami praktycznych rozwiązań i profesjonalnych produktów. Oddajemy w Twoje ręce – i to dosłownie – DOBREJ JAKOŚCI  klasy nożyczki, noże i inne narzędzia z linii kuchennej i zwierzęcej. Ich jakość będzie Cię wspierała przez lata.

 

Gwarantujemy uczciwe podejście do biznesu  – FAIR PLAY, w sytuacjach, których nasze eksperckie wsparcie będzie Ci potrzebne.

noże
No products found

JAK CHCEMY ABYŚCIE NAS ODBIERALI?

Po partnersku, z refleksją, radośnie, z szacunkiem, ze zrozumieniem, ponadczasowo, profesjonalnie. Chcemy abyście otrzymali to czego sami oczekujemy w swoim codziennym życiu od otaczającego nas świata.
Wishlist 0
Continue Shopping