O nas

Tali.pl powstało z pasji.Pasji… do poszukania prostych rozwiązań, Pasji… w dążeniu do profesjonalizmu, Pasji… do ułatwiania sobie życia.Potrzebujesz inspiracji i motywacji do wykonywania codziennych czynności? Zastanawiasz jak możesz je przyspieszyć? Jak sprawić, aby były łatwe, lekkie i przyjemne? Poznaj tali.pl

Smiling young woman chef cook in apron standing at the kitchen, looking at camera

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy ludźmi z pasją, odkrywcami smaku, eksploratorami wielu dziedzin życia. Kochamy sport, zwierzęta i kulinarne eksperymenty.


Uprawiamy sporty – startujemy w maratonach i triathlonach. Wiemy, jak ważna jest precyzja w przygotowaniu każdego detalu, aby osiągnąć najlepszy efekt!


Naszą misją jest budowanie dla Ciebie rozwiązań, dzięki którym Twoje życie stanie się prostsze i bardziej przyjemne. Patentów, na to jak możesz zyskać trochę czasu podczas codziennych czynności. W kuchni.  W pielęgnacji Twojego zwierzęcego pupila.

DLACZEGO MY ?

Chcemy dać Ci produkty, których jakość i niezawodność gwarantuje 45 lat doświadczenia ich producenta, firmy PREMAX. To prawdziwa włoska robota połączona z pięknym design’em i ……

 

Chcemy Was inspirować do przekraczania własnych barier  przed tym co jeszcze nieznane, tajemnicze i do odkrycia.

Dlatego mamy ofertę nie tylko dla początkujących kucharzy czy grzybiarzy, ale też dla osób z niepełnosprawnością dłoni! Musicie tego spróbować!

 

Jesteśmy fanami praktycznych rozwiązań i profesjonalnych produktów. Oddajemy w Twoje ręce – i to dosłownie – DOBREJ JAKOŚCI  klasy nożyczki, noże i inne narzędzia z linii kuchennej i zwierzęcej. Ich jakość będzie Cię wspierała przez lata.

 

Gwarantujemy uczciwe podejście do biznesu  – FAIR PLAY, w sytuacjach, których nasze eksperckie wsparcie będzie Ci potrzebne.

noże
Nożyczki do obcinania delikatnych pazurów
43,00  36,55 
Gilotynka dla dużych zwierząt
91,00  77,00 
Uniwersalna gilotynka dla zwierząt
38,50  33,00 
Cążki do obcinania pazurów
85,00  72,00 
Uniwersalny pilniczek dla zwierząt
10,00  8,50 
Nożyczki profilowane do obcinania pazurów
37,00  32,50 
Nożyczki proste do obcinania pazurów
43,00  37,50 
Nożyczki degażówki dwustronne
113,50  96,50 
Nożyczki do obcinania pazurów
55,00  47,00 
Nożyczki 6 z gumowym uchwytem  dla zwierząt
99,50  85,50 
Nożyczki 5 z gumowym uchwytem dla zwierząt
99,00  87,00 
Nożyczki do szczegółów
46,00  43,00 

JAK CHCEMY ABYŚCIE NAS ODBIERALI?

Po partnersku, z refleksją, radośnie, z szacunkiem, ze zrozumieniem, ponadczasowo, profesjonalnie. Chcemy abyście otrzymali to czego sami oczekujemy w swoim codziennym życiu od otaczającego nas świata.
Wishlist 0
Continue Shopping